szerda, 20 január 2021 06:55

Vereséggel indult az Európa Kupa

Rosszul kezdtük a mérkőzést, kapkodva, sok hibával, amit az orosz csapat kíméletlenül kihasznált és az első negyed végére 11 pontos előnyt alakított ki.

A folytatásban próbáltuk rendezni a sorokat, de csak a harmadik negyedtől játszottunk igazán jól. Meg is kezdtük a felzárkózást. Az utolsó negyed hajrája előtt 3 pontra is feljöttünk, de egyenlíteni és fordítani már nem sikerült. A hajrában próbálkoztunk, gyorsan kellett volna triplákat dobni, ez azonban nem járt sikerrel, az ellenfél ismét kihasználva kapkodásunkat növelte előnyét.

A mérkőzést elvesztettük, de bánkódni nincs sok időnk, hiszen szerdán 14 órától már az első meccsét magabiztosan nyerő házigazda ellen folytatjuk.

SZPARTAK M. R. VIDNOJE (orosz)–VBW CEKK CEGLÉD 78–61 (25–14, 19–16, 11–16, 23–15)

Antakya, zárt kapuk mögött. V: Cavara (bosnyák), Salhavi (izraeli), Vujicsics (montenegrói)

VIDNOJE: Levcsenko 11, Repnyikova 11/9, IGNYATOVA 17/6, KOMAROVA 12/6, P. WILLIAMS 13. Csere: Nuritgyinova 6/3, Fjodorova 5, Zotkina 3, Sarova. Edző: Szergej Danyilin

CEGLÉD: ORTIZ 13/3, Révész L. 1, Sotiriou 12/3, T. MOORE 14, McBryde. Csere: Gorjanácz 3/3, Ruják N., Bozóki 16/9, Kobolák 2. Edző: Kostas Keramidas

Az eredmény alakulása. 4. perc: 6–7. 8. p.: 20–11. 11. p.: 28–14. 13. p.: 32–17. 14. p.: 32–23. 17. p.: 42–25. 27. p.: 53–38. 30. p.: 53–46. 33. p.: 58–53. 35. p.: 62–59. 37. p.: 66–61

Kipontozódott: Komarova (35. p.)

Értékelés

Kostas Keramidas: – A legelején veszítettük el a mérkőzést. Az ellenfél elzárás-leválásai nagy gondot okoztak, valamint az első félidőben eladott tizenhárom labdánkból nyolc az első negyedre esett. A második félidőben próbáltuk követni a megbeszélt tervet, megközelítettük az orosz csapatot, ám végül alulmaradtunk. Taktikailag pontosan ugyanolyan volt a találkozó, mint nemrégiben a Szekszárd ellen bajnokink. Pozitívum, hogy a térfélcsere után megfelelően reagáltunk és igyekeztünk jól játszani egy nagyon tehetséges együttes ellen. Megyünk tovább, szerdán folytatjuk!

Read 425 times Last modified on csütörtök, 21 január 2021 12:43

The Joomla! name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries. LTheme.com is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.

Designed by LTheme.com - Powered by Joomla!

All stock photos used on this template demo site are only for demo purposes and not included in the template package.