VBW CEKK CEGLÉD–UNI GYŐR MÉLY-ÚT 66–71 (14–20, 19–19, 14-16, 19–16)

Monor, zárt kapuk mögött. V: Földházi, Csabai-Kaskötő, Horváth Cs.

CEGLÉD: ORTIZ 13, Szirony 3/3, SOTIRIOU 13/6, McBryde 8/6, Bozóki 13/3. Csere: Gorjanácz 6/6, Révész L., Kobolák 3, Moore 7, Ruják. Edző: Kostas Keramidas

GYŐR: KIESEL 26/3, Dombai 5/3, Dubei 7/3, Török 4, MOMPREMIER 13. Csere: Lass 7/3, Keita 2, Weninger 3/3, Barnai, Varga Zs. 4. Edző: Iványi Dalma

Az eredmény alakulása. 6. perc: 8–8. 14. p.: 19–22. 17. p.: 24–28. 22. p: 37–39. 26. p.: 29–46. 29. p.: 42–55. 31. p: 50–55. 38. p: 65–67

MESTERMÉRLEG

Kostas Keramidas: – Versenyképesek voltunk, védekezésben és támadásban is meg tudtuk csinálni, amit elterveztünk, de sajnos a lepattanóharcban alulmaradtunk. Próbáljuk megtartani ezt a teljesítményt, és remélem, hogy ennél még jobbak is leszünk a következő összecsapásokon.

Iványi Dalma: – Nagyon jó mérkőzést játszottunk. Azért lett ez szorosabb, mint a győri meccsünk, mert nem tudtunk negyven percig a saját ritmusunkban játszani, de szívünket-lelkünket kitettük a pályára, és megérdemelten győztünk.