Sopron Basket–VBW CEKK Cegléd 80–45 (25–16, 25–8, 16–8, 14–13)

Sopron, 600 néző. V: Varga-Záray, Balog, Földesi.

SOPRON: Turner 4, BÖRÖNDY 12/3, Sitku 9, BROOKS 14, Mompremier 10. Csere: VARGA A. 15/3, Toman D., Kókai 7/3, Papp 7/3, Jevtovics 2. Edző: Gáspár Dávid

CEGLÉD: CARR 18, Czank 3, Rakita 6/6, Shematsi 8, Barnai 2. Csere: Andi 4, Szerelem-Kobolák, Farkas 4, Kovács K., Horváth B. Edző: Lo Elhadji Malick

Az eredmény alakulása. 4. perc: 12–10. 8. p.: 18–10. 12. p.: 33–16. 15. p.: 39–18. 18. p.: 48–22. 22. p.: 54–24. 25. p.: 61–24. 28. p.: 65–24. 32. p.: 69–34. 35. p.: 74–34. 38. p.: 74–41

Gáspár Dávid: – A Cegléd játéka a korábbi mérkőzésünkhöz képest fejlődött, az első negyedben nagyon szép támadásokat vezettek a vendégek. Összességében három mérkőzésen vagyunk túl egy hét leforgása alatt, ami az idén nekünk nem megszokott. Szép eredményekkel zártunk, büszke vagyok a csapatra!

Lo Elhadji Malick: – A Sopron ellen pályára lépni mindig nagy élmény. Az eredményre nem panaszkodhatunk, és az is megvalósult, amit terveztem, minden játékosomnak kellő játékpercet tudtam biztosítani. Nekünk most kezdődik igazán a bajnokság.