Papírforma eredmény, de erre már lehet építkezni

VBW CEKK CEGLÉD–TARR KSC SZEKSZÁRD 60–86 (19–18, 18–26, 14–21, 9–21)

Albertirsa, 120 néző. V: Minár, Lengyel, Szilágyi.

CEGLÉD: Carr 10, RAKITA 6, Czank 6, SHEMATSI 19/15, Barnai 3. Csere: Szerelem-Kobolák 3, Szirony 8/6, Andi 2, Farkas 3/3, Viszmeg. Edző: Lo Elhadji Malick

SZEKSZÁRD: Horváth 8/6, Miklós 8, BOROS 14/6, WESTBELD 20, MONROE 21. Csere: Theodoreán 4, Krnjic 9, Árvai, Szücs 2, Nyári. Edző: Zeljko Jokic

Az eredmény alakulása. 5. perc: 15–7. 8. p.: 15–11. 10. p.: 19–18. 13. p.: 24–20. 15. p.: 26–26. 17. p.: 31–33. 20. p.: 37–44. 26. p.: 39–57. 28. p.: 46–61. 30. p.: 51–65. 33. p.: 51–72. 36. p.: 51–80

Lo Elhadji Malick: – Az első félidőben bejött, amire készültünk, sokáig versenyben voltunk a Szekszárddal. A második félidőben már elfáradt a kezdőötösünk, az első számú irányítónk is úgy vállalta a játékot, hogy nem volt teljesen rendben. Ha az első félidő teljesítményét meg tudjuk hosszabbítani, sokkal jobb lesz a játékunk, ami a célunk a megújított csapattal.

Zeljko Djokic: – Nagyon elégedett vagyok azzal, ahogy játszottunk. Ha ezt a körülbelül 20 perces jó játékot 30 vagy 40 percig tudjuk játszani, akkor szerintem bárkit meg tudunk verni. Az előző meccshez képest sokat fejlődtünk lepattanókban és gólpasszokban is. Van még egy hetünk csiszolni a játékunkon és felkészülni a Pécs elleni rangadóra.