hétfő, 26 szeptember 2022 12:57

Nem sikerült meglepetést okozni a szezonnyitón

Papírforma alapján a vendég győri csapat volt a mérkőzés esélyese, de nem kezdtük megilletődötten a meccset és sokáig tartottuk is a lépést a vendégekkel. A 15. percben mindössze egy pont volt a különbség, de a félidő hajrája jobban sikerült a zöld mezeseknek, akik végül 12 pontos előnnyel mehettek pihenni.

A harmadik negyedben másik fokozatba kapcsolt a Győr, keményítettek védekezésükön, nálunk pedig a dobások jó része kimaradt, többször már a gyűrűben volt a labda, de kipörgött onnan.

Az utolsó negyedben már végre újra mentek a dobások, ki tudtuk használni a lehetőségeket, de ekkor már csak faragni tudtunk a hátrányon, így végül a győri csapat 22 pontos győzelmet aratott.

Folytatás szerdán, Szekszárdon… VBW CEKK CEGLÉD – SERCO UNI

GYŐR 55–77 (12-21, 15-18, 10-24, 18-14)

Albertirsa, 120 néző. V: Kapitány, Jakab L., Dr. Németh P.

CEGLÉD: Cooper 6, Szirony 2, RAKITA 8/6, BURA 7, WILLIAMS 14/3. Csere: Szabó 3/3, Viszmeg 2, Horváth -, Laufer 8/3, Kobolák 5/3. Edző: Kostas Keramidas

GYŐR: ELLENBERG 24/12, Dombai 10/6, MOMPREMIER 8, Bach 1, Török 3/3. Csere: Dubei 5, Oroszová 4, Weninger 7/3, NAGY 9/3, Rozmán 2, Varga 2, Williams 2. Edző: Cziczás László

Az eredmény alakulása. 5. p.: 6–10. 8. p.: 10-20. 14. p.: 23–24. 18. p.: 25–32. 20. p.: 27–39. 25. p: 30–51. 29. p.: 36–58. 33. p: 46-65. 37. p: 51-73.

Edzői értékelés

Kostas Keramidas: – Próbáltunk versenyképesek lenni, amennyire csak tudtunk. Ezt az első félidőben egy jó ideig meg is tudtuk tenni, de a második félidő eleje számunkra egy katasztrófa volt. Nagy volt rajtunk a nyomás győri oldalról és nem találtuk a megoldásokat támadásban. Dolgoznunk kell tovább, hogy a második félidőben is versenyképesek tudjunk maradni.

Cziczás László: – Nagyon nehéz mérkőzésen vagyunk túl, nagyon lelkes volt a hazai csapat. Helyenként meg is tudott minket zavarni a zóna játékuk, de összességében úgy gondolom, hogy kontrolláltuk a mérkőzést. Volt egy olyan negyedünk, amikor meg tudtuk mutatni azt az arcunkat, amit négy negyeden keresztül szeretnék látni, és gyakorlatilag ott eldöntöttük a mérkőzést.

Read 222 times Last modified on hétfő, 26 szeptember 2022 13:09

The Joomla! name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries. LTheme.com is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.

Designed by LTheme.com - Powered by Joomla!

All stock photos used on this template demo site are only for demo purposes and not included in the template package.