vasárnap, 10 október 2021 10:23

A második negyedet nagyon elrontottuk

Az első negyed végére 10 pontos előnyt alakítottak ki a vendégek, de igazából a második negyed volt az a játékrész, ami megpecsételte sorsunkat. Belementünk a rohanós, sokszor kapkodó játékba, aminek következtében nagyon sok volt a hiba, az elvesztett labdák. ezeket pedig a miskolciak kosarakkal büntették.

A szünetben próbáltuk rendezni a sorokat, a második félidőben már méltó ellenfelei voltunk a piros mezes csapatnak, de nekik már sajnos elég volt arra figyelni, hogy őrizzék az előnyüket.

Egy ilyen meccs után talán az a legjobb, ha megpróbálunk ugyan tanulni a hibákból, de leginkább megpróbáljuk elfelejteni és inkább az előttünk álló újabb feladatokra koncentrálunk-

VBW CEKK CEGLÉD - ALUINVENT DVTK MISKOLC 53–83 (12–22, 8–28, 13–17, 20–16)

Szolnok, 100 néző. V: Goda, Jakab L., Varga-Záray K.

CEGLÉD: Rakita 3, Szabó Fanni 11/6, Szabó Flóra 7/3, Kobolák 3/3, MANIS 15. Csere: Katona 4, Viszmeg Szabó D. 7/3, Holesínská 3/3, Baugh, Szabó P. Edző: Hegedűs Péter

MISKOLC: MEDGYESSY 9/3, Aho 6, M. JOVANOVICS 14/6, Kiss A. 4, C. GREEN 19. Csere: KÁNYÁSI 7/3, Bogicsevics 12/3, Bernáth 6/6, Tóth F. 6, Bacsó, Vég-Dudás. Edző: Földi Attila

Az eredmény alakulása. 4. perc: 7–9. 8. p.: 9–20. 14. p.: 15–39. 18. p.: 15–48. 24. p.: 25–60. 28. p.: 31–65. 34. p.: 38–67. 38. p.: 47–73

Edzői nyilatkozatok

Hegedűs Péter: – Sajnos már az első félidőben megpecsételődött a sorsunk, olyan volt mintha egy kadétcsapat játszott volna a felnőttekkel. A nagyszünet után szerencsére nem dobtuk be a törülközőt, de ez már csak a tisztes vereséghez volt elég.

Földi Attila: – Végig nagyon motiváltan játszottunk, taktikailag végrehajtotta a csapat, amit megbeszéltünk. Nagyon sok van még hátra, nehéz menetelés előtt állunk, ami biztató, hogy nagyon egyben vagyunk.