VASAS AKADÉMIA–VBW CEKK CEGLÉD 66–61 (16–15, 19–16, 22–5, 9–25)

Pasaréti út, zárt kapuk mögött. V: Kapitány, Mészáros B., Lengyel

VASAS: Papp K. 8/6, BACH 13/6, TÓTH O. 2, MADÁR E. 13/3, FRASER 22. Csere: Salamon, Szmailbegovics 4, Madár K. 2, Szerencsés 2. Edző: Milos Pavlovics

CEGLÉD: Ortiz 9, RÉVÉSZ L. 7/3, SZOTIRIU 16, Kobolák 5/3, MOORE 11. Csere: Ruják N. 2, McBryde 8/6, Gorjanácz 3/3. Edző: Kosztasz Keramidasz

Az eredmény alakulása. 4. perc: 9–9. 8. p.: 14–13. 13. p.: 23–20. 17. p.: 30–29. 23. p.: 42–31. 28. p.: 55–34. 33. p.: 58–41. 37. p.: 62–55

Edzői értékelés:

Milos Pavlovics: – Számítani lehetett arra, hogy egy ilyen rutinos csapat, mint a Cegléd, képes kézbe venni az irányítást, ez meg is történt. Talán furcsán hangzik, de mélypontunk épp a remekül sikerült harmadik negyed miatt keletkezett. Nagyobb előnyre tettünk szert, és annak ellenére, hogy a mérkőzés folyamán felkészítettük fiatal csapatunkat, hogy az ellenfél egyre nagyobb nyomást fog ránk pakolni, nehezen viseltük a CEKK agresszív játékát. Lelassultunk, kaptunk néhány hármast, amitől kicsit megijedtünk. Ennek ellenére egy apró megingást leszámítva, úgy érzem, kézben tartottuk a mérkőzést. Száz százaléknál is többet nyújtottak a játékosok a pályán, amiért dicséret illeti őket. Jó volt látni, hogy az történt a pályán, amit előzetesen megbeszéltünk, és jól reagáltunk az ellenfél taktikai változtatásaira is. Megnyertük a találkozót, amely életben tartja a legjobb nyolcba kerülésünk lehetőségét, azonban fontos párharcok várnak még ránk. Egy győzelemre biztosan szükségünk van, és nagyon kemény ellenfelek várnak ránk. Harcolunk tovább, hogy elérjük, amire vágyunk.

Kosztasz Keramidasz: – Volt egy hatalmas rövidzárlatunk a harmadik negyedben, amelynek nem tudom az okát. Mindössze három pontot szereztünk nyolc perc alatt ebben a játékrészben, amit szintén nem értek. Természetesen gyenge támadójátékunk erőt adott az ellenfélnek, ám a negyedik negyedben felhúztuk a kesztyűt, és harcolni kezdtünk. Nehéz felállni húszpontos hátrányból, megpróbáltuk, szoros is lett a vége, de sajnos nem tudtunk fordítani.

Read 231 times Last modified on péntek, 19 február 2021 14:53

The Joomla! name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries. LTheme.com is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.

Designed by LTheme.com - Powered by Joomla!

All stock photos used on this template demo site are only for demo purposes and not included in the template package.