péntek, 18 december 2020 17:06

Városi elismerés egyesületünknek is

Egyedi érmeket és okleveleket adtak át Cegléd nagyobb létszámú sportegyesületeinek, szakosztályainak. Városunk önkormányzata ezzel szeretné elismerni az idei, nehéz évben végzett kimagasló munkát. Az elismeréseket Hegedűs Ágota alpolgármester és Kőházi Ádám városi sportkoordinátor adta át többek között nekünk is.

Köszönjük szépen.

Read 12 times

The Joomla! name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries. LTheme.com is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.

Designed by LTheme.com - Powered by Joomla!

Copyright © 2013 LTheme.com. All rights reserved. Many features demonstrated on this website are available only in template.

All stock photos used on this template demo site are only for demo purposes and not included in the template package.

Search