E.ON ELTE BEAC–VBW CEKK Cegléd 85–79 (24–24, 27–15, 17–15, 17–25)

Budapest, Gabányi László Sportcsarnok, 250 néző. Vezette: Csabai-Kaskötő, Nyilas, Rózsavölgyi

BEAC: K. Morgan 12/3, ANGYAL B. 29/6, Katona B. 5/3, TÓTH F. 16/3, OZOLA 12/3. Csere: Juhász A., Milkovics 6/6, Drahos 5/3, Zsámár L. Edző: Mészárosné Kovács Andrea

CEGLÉD: CARR 21/3, Rakita 4, CZANK 6/3, Shematsi 10/6, BARNAI 15. Csere: Farkas P. 6, SZIRONY 11/3, Horváth Boglárka 1, Kovács K., Szerelem-Kobolák 5/3, Andi. Edző: Földi Attila

Az eredmény alakulása. 4. perc: 9–9. 8. p.: 18–21. 13. p.: 29–29. 18. p.: 49–35. 22. p.: 58–41. 27. p.: 63–48. 33. p.: 72–54. 38. p.: 80–73.

Kipontozódott: Czank (39. p.)

Mészárosné Kovács Andrea: – Továbbra sem védekezünk úgy, ahogy szeretnénk. Szerencsére Angyal Barbi régi önmagát is felülmúlva megmentette a támadásainkat, de a védekezésünket rendbe kell tenni, ahogy a mezőnymunkában is javulnia kell a csapat nagy részének. Ezen igyekszünk változtatni az idény hátralévő részében.

Földi Attila: – Bár a végeredmény jól néz ki, a második negyedet nagyon elrontottuk, a harmadikban majdnem egál negyedet játszottunk, de valójában a negyedikben tudtuk addig forgatni a védekezést, hogy tudjunk egy kis zavart okozni a BEAC támadójátékában. Ki kell emelni Angyal Barbit, aki az első félidőben gyakorlatilag egyedül vert meg minket.