vasárnap, 18 december 2022 10:39

Voltak kimondottan jó periódusaink

Egészen jól kezdtük a mérkőzést és az első negyed 20-20-as állásnál ért véget. Sajnos a második negyedben hadilábon álltunk a dobásokkal, így elléptek a hazaiak. A szünet után még próbáltunk visszább zárkózni, összességében három negyedben egészen közel tudtunk maradni, csak az a második lóg ki a sorból.

SERCO UNI GYŐR–VBW CEKK CEGLÉD 96–70 (20–20, 25–9, 30–26, 21–15)

Győr, 250 néző. V: Pozsonyi, Lengyel, Rózsavölgyi

GYŐR: DOMBAI 16/9, DUBEI 15/6, Bach 6, TÖRÖK Á. 19, MOMPREMIER 22. Csere: Weninger 7/3, P. Williams 6, Rozmán 4/3, Varga Zs. 1, Baffy. Edző: Cziczás László

CEGLÉD: K. Williams 13/3, Horváth B. 9, Laufer 6, COOPER 16/12, KOBOLÁK 12/6. Csere: Szabó P. 7/3, Szirony, Viszmeg 7. Edző: Lo Elhadji Malick

Az eredmény alakulása. 3. perc: 5–6. 9. p.: 15–16. 13. p.: 30–23. 18. p.: 40–27. 24. p.: 55–41. 27. p.: 69–50. 33. p.: 79–57. 36. p.: 87–62

Nyilatkozatok

Cziczás László: – Egyik irányítónk sem volt hadra fogható, szerencsére sikerült pótolni őket. Ezúttal erős hazai mag játszott, és voltak ugyan problémák a játékban, de szép győzelemmel tudtuk megörvendeztetni szurkolóinkat.

Lo Elhadji Malick: – A Győr jó erőkből álló csapat, ezen a mérkőzésen is bizonyította. Mi a héten keményen készültünk és nem csak erre a találkozóra, amelyen próbáltuk a maximumot kihozni magunkból. Úgy érzem, sikerült.