NKA Universitas PEAC-VBW CEKK Cegléd 87–85 (28–20, 28–24, 18–24, 13–17)

Pécs, 400 néző. V: Minár, Varga-Záray, Vida.

PEAC: Calhoun 9/9, Laczkó 2, WENTZEL 11/9, BURDICK 20, KISS V. 28. Csere: Katanics 6, Sánchez 4, Szücs R. 2, Szelcov, Kaszás-Pap 5. Edző: Jovan Gorec

CEGLÉD: RAKITA 18/18, K. WILLIAMS 30/12, Laufer 3, Cooper 3/3, Bura 8. Csere: Kobolák 9/3, TURUDIC 12/3, Szabó P. 2. Edző: Kostas Keramidas

Az eredmény alakulása. 3. perc: 10–0. 6. p.: 20–5. 13. p.: 30–25. 17. p.: 47–33. 23. p.: 61–51. 26. p.: 67–54. 33. p.: 78–76. 37. p.: 80–83

Értékelés

Jovan Gorec: – Egész héten arról beszéltünk, hogy a Cegléd egy jó csapat, sőt a napokban még egy játékos csatlakozott hozzájuk. Nehéz mérkőzésen vagyunk túl, de szükségünk volt erre az erőpróbára, hogy megnézzük, hol tartunk most, és miből tudunk építkezni a jövőben. A Ceglédnek nehéz sorsolása volt az első négy meccsén, szinte a top négy ellen játszottak eddig. Fognak még meglepetéseket okozni a szezonban, ezért ez egy nagyon fontos győzelem számunkra. Természetesen vétettünk hibákat, nem kontrolláltuk a játékot teljes egészében, de nagyon jó volt látni, hogy a végjátékban visszakapaszkodtunk és megnyertük a mérkőzést.

Kostas Keramidas: – Nagyon rosszul kezdtük a mérkőzést, mintha ott sem lettünk volna a pályán. Úgy tűnt számomra, a PEAC egyedül játszik. Tíz nullával kezdtünk, és az egész meccsen ez a tíz pontos különbség után futottunk. Az első félidőben a pick and roll védekezésünk nagyon rosszul működött, ezt rontottuk el a legjobban. Ahogy ezen változtattunk már jobban ment a támadásunk is, és ebből sok energiát kaptunk. A végén, pár akción múlt, hogy ne győztesként jöjjünk ki a mérkőzésből. Nem akarok semmit mondani a játékvezetőkről, inkább büszke vagyok a játékosaimra a második félidőben mutatott játékuk miatt.

Read 115 times Last modified on szerda, 12 október 2022 10:22

The Joomla! name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries. LTheme.com is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.

Designed by LTheme.com - Powered by Joomla!

All stock photos used on this template demo site are only for demo purposes and not included in the template package.