csütörtök, 07 október 2021 08:55

Ez a meccs már nyugodtabb volt

Jól kezdtük a mérkőzést, ezúttal már a bajnoki nyitányhoz képest kevésbé akadozott a támadójátékunk, aminek meg is lett az eredménye, az első negyedet követően már 10 ponttal vezettünk.

A folytatásban is tovább lépkedtünk előre, bár a második negyed középső szakaszában Szirony Dorina sérülése kicsit megfogta a csapatot. Szerencsére azonban visszataláltunk a ritmusunkhoz és tovább tudtuk növelni az előnyünket.

A mérkőzés második felében is folytatódott ez a tendencia, és ahogy haladtunk előre az időben, a PINKK is fontos játékosokat veszített sérülések miatt, így végül magabiztosan, az első perceket leszámítva végig vezetve nyertük meg a mérkőzést.

Folytatás szombaton a DVTK ellen. A mérkőzésen megsérült játékosoknak pedig ezúton is jobbulást és mielőbbi felépülést kívánunk!

PINKK-PÉCSI 424–VBW CEKK CEGLÉD 64–89 (15–25, 18–21, 14–19, 17–24)

Kozármisleny, 50 néző. V: Minár, Nyilas, Oláh.

PINKK: Tenyér 7, MUJOVICS 16, Révész L., JÁHNI 12, DAVIS STEWART 11. Csere: Szücs L. 7/3, Vincze 9/3, Zsilinszki 2, Horváth B., Földing. Edző: Vanja Miljkovic

CEGLÉD: Katona 5/3, SZABÓ FANNI 17/9, Szirony 4, KOBOLÁK 7/3, Manis 6. Csere: Szabó D. 6/6, Rakita 4, HOLESÍNSKÁ 23/14, Viszmeg, BAUGH 9, Szabó Flóra 8, Szabó P. Edző: Hegedűs Péter

Az eredmény alakulása. 2. perc. 2–2. 7. p.: 12–18. 16. p.: 21–39. 19. p.: 32–44. 22. p.: 37–51. 27. p.: 45–56. 33. p.: 54–72. 38. p.: 61–85.

Kipontozódott: Tenyér (33. p.)

Edzői nyilatkozatok

Vanja Miljkovic: – Sokkal jobban játszottunk, mint korábban, nagyobb energiákat tudtunk megmozgatni az eddigieknél. Remélem, az újabb sérüléseink nem lesznek súlyosak, mert ha igen, akkor nehéz helyzetbe kerülhetünk.

Hegedűs Péter: – Úgy gondolom, végig uralni tudtuk a mérkőzés menetét, ennek ellenére sok ki nem kényszerített hibát követtünk el. Csak két nap pihenő vár ránk, máris következik a soros mérkőzésünk. A Diósgyőr dolgát is szeretnénk megnehezíteni.

Read 202 times Last modified on péntek, 08 október 2021 09:14

The Joomla! name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries. LTheme.com is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.

Designed by LTheme.com - Powered by Joomla!

All stock photos used on this template demo site are only for demo purposes and not included in the template package.