VBW CEKK CEGLÉD–ALUINVENT DVTK MISKOLC 65–78 (20–21, 14–18, 14–16, 17–23)

Monor, zárt kapuk mögött. Vezette: Tőzsér, Goda, Boros T.

CEGLÉD: Ruják N., ORTIZ 16/3, Révész L. 5/3, SZOTIRIU 17, Moore 15. Csere: Gorjanácz 2, McBryde 7/3, Szirony, Kobolák 3, Viszmeg. Edző: Kosztasz Keramidasz

DVTK: Medgyessy 10/3, Aho 10, PUSZTAI 18/6, Kiss A. 4, HAYES 22. Csere: Kányási 2, Mokango 8, Tóth F. 2, Vukov 2, Frindt. Edző: Földi Attila

Az eredmény alakulása. 3. perc: 5–7. 7. p.: 11–12. 10. p.: 20–21. 14. p.: 24–25. 18. p.: 31–33. 20. p.: 34–39. 23. p.: 39–41. 26. p.: 44–43. 28. p.: 44–51. 33. p.: 52–59. 36. p.: 56–69. 38. p.: 63–78

Edzői értékelés:

Kosztasz Keramidasz: – Nagyon rossz második félidőt produkáltunk, egyénileg nagyon gyenge volt a védekezés, sok egy-egy elleni szituációt rosszul védekeztünk le, és az ellenfél ezt kihasználta. Támadásban próbálkoztunk, de a rossz védekezés a dobásainkat is elbizonytalanította.

Földi Attila: – A jobb meccseink egyike volt ez. Nagyon büszke vagyok a lányokra, mert fájó vereség után, csapatként, egymásért harcolva és küzdve játszottak az egész mérkőzésen.