Print this page
csütörtök, 31 december 2020 13:00

Másodszor is kikaptunk Sopronban

Második mérkőzésünket is lejátszottuk Sopronban és ezúttal is eldőlt a mérkőzés már az első félidőben. Utána a meccs második felében már tartani tudtuk a lépést a továbbra is hibátlan soproniakkal.

Ezúttal Katerina Sotiriou már pályára lépett, viszont az első mérkőzésen megsérült Bozóki Bettina, és Mariona Ortiz sem játszott. Mindezek tükrében ismét egy vállalható vereség lett a végeredmény.

Folytatás és javítás az új évben, január 3-án Monoron a TFSE-MTK ellen-

SOPRON BASKET–VBW CEKK CEGLÉD 74–51 (22–9, 24–12, 17–16, 11–14)

Sopron, zárt kapuk mögött. V: Fodor, Oláh, Szalai

SOPRON: January 8/6, Varga S. 6, WALKER 24/12, Brooks 2, KRAJISNIK 13. Csere: Varga A. 7, Fegyverneky 4, Czukor 10/6, Varga K., Pfeiffer. Edző: Gáspár Dávid

CEGLÉD: Ruják N. 1, Révész L. 5/3, McBryde 11/9, SOTIRIOU 17/3, Moore 8. Csere: Gorjanácz 5, Kobolák 2, Szirony 2, Viszmeg, Filipowicz. Edző: Kostas Keramidas

Az eredmény alakulása. 4. perc: 6–4. 8. p.: 20–7. 13. p.: 29–9. 16. p.: 38–16. 18. p.: 41–19. 22. p.: 49–26. 25. p.: 55–31. 28. p.: 60–35. 32. p.: 63–40. 35. p.: 69–42. 38. p.: 71–46

Kipontozódott: Czukor (33. p.)

Edzői nyilatkozatok

Gáspár Dávid: – A keddi mérkőzéshez képest láttam a fejlődést, előrelépést. Leginkább a fiataljaink játékával voltam megelégedve. Pontosan azt hajtották végre, amit kiemeltem a mérkőzés előtt, és amit meg is mutattunk nekik videón. Örülök annak is, hogy sikeres évet zártunk, igyekszünk ezt a formát átmenteni a következő esztendőre is. Bízunk benne, hogy 2021 az élet minden területén több pozitívumot hoz. Szurkolóinknak sikerekben gazdag, boldog új esztendőt kívánunk, a Ceglédnek pedig a legjobbakat a céljai eléréséhez!

Kostas Keramidas: – Túl sok meccsünk volt néhány nap alatt a most rendelkezésre álló kerethez képest. Ennek megfelelően ezúttal pihenőt is adtunk első számú irányítónknak. Gyakorlásnak tekintettük a mérkőzést, amely elérte célját.