Print this page
hétfő, 27 november 2023 09:32

Jól kezdtünk, de a második félidőt elrontottuk

Jól kezdtük a meccset, megszereztük az előnyt és a második negyed közepén már 10 pont fölötti volt az előnyünk, de sajnos engedtük visszajönni a meccsbe a hazaiakat, akik ezt követően elkapták a ritmust és kihasználták a hibáinkat.

BKG-PRIMA NATURA SZIGETSZENTMIKLÓS–VBW CEKK CEGLÉD 70–53 (13–19, 18–16, 21–13, 18–5)

Szigetszentmiklós, 200 néző. V: Kovács N., Németh P., Jankovics

SZIGETSZENTMIKLÓS: Zsámár P. 3/3, Mullings 9, BALTKOJIENE 24/12, MAROTTA 14/6, ALDAZABAL 13/3. Csere: Bajzáth, Koch 3/3, Takács D., Rozmán 4. Edző: Gedei Tibor

CEGLÉD: RAKITA 9/3, Czank 5/3, Farkas P. 2, Szerelem-Kobolák 5/3, Barnai 6. Csere: SZIRONY 8/6, Kovács K. 10, Andi, Vincze N. 5/3, Horváth Boglárka, Viszmeg 3. Edző: Lo Elhadji Malick

Az eredmény alakulása. 4. perc: 4–2. 8. p.: 11–11. 12. p.: 16–25. 17. p.: 25–31. 23. p.: 33–39. 28. p.: 47–41. 33. p.: 60–50. 38. p.: 67–50

Gedei Tibor: – A második félidőben elkezdtünk védekezni egy az egy ellen. Kommunikáltunk, mindenki felelősséget vállalt a feladatáért és sikerült megtalálni azokat a játékosokat, akik ezen a mérkőzésen hozzá tudtak tenni az ellenfél megállításához. A jó védekezés meghozta, hogy tudtunk könnyű kosarakat is dobni.

Lo Elhadji Malick: – Az első félidőben úgy játszottunk, ahogy terveztük. A második félidőben az öltözőben maradtunk. Teljesen más kosárlabdát játszottunk, mint amit elterveztünk. Eladtunk huszonöt labdát, amivel a mai kosárlabdában szinte lehetetlen nyerni. Ez most is bebizonyosodott.