Print this page
vasárnap, 19 november 2023 14:16

Kár volt a harmadik negyedért

Egészen jól kezdtük a találkozót, de a szünet után, a harmadik negyedben elvesztettük a ritmust és leblokkoltunk, aminek következményeként a nagyon erős Sopron ellen se lett szép a végeredmény.

VBW CEKK Cegléd–Sopron Basket 40–81 (12–24, 11–16, 4–21, 13–20)

Albertirsa, 150 néző. V: Balog Gy., Varga-Záray, Sörlei.

CEGLÉD: Rakita 6, Czank 6, Farkas P., Szerelem-Kobolák 13/9, Barnai 8. Csere: Horváth Boglárka, Szirony 3/3, Kovács K. 4, Andi, Viszmeg, Nagy R. Edző: Lo Elhadji Malick

SOPRON: Turner 6, Böröndy 4, BROOKS 10, Sitku Zs. 11/3, Mompremier 11. Csere: FEGYVERNEKY 15/6, VARGA A. 8, Határ 2, Crvendakics 11, Szikszai, Sinka-Pálinkás 3/3. Edző: Gáspár Dávid

Az eredmény alakulása. 5. perc: 8–6. 7. p.: 10–15. 10. p.: 12–24. 14. p.: 17–30. 17. p.: 21–34. 20. p.: 23–40. 23. p.: 27–42. 28. p.: 27–57. 30. p.: 27–61. 32. p.: 32–63. 36. p.: 38–69

Lo Elhadji Malick: – Nagyon szép kosárlabdát játszott a Sopron. Az elején úgy tűnt, meg tudunk küzdeni a démonainkkal és a korábbiaknál sokkal kevesebb eladott labdánk volt, de sajnos a második félidőben, különösen a harmadik negyedben visszatért a korábbi gondunk, csak ott tíz labdát adtunk el, ami meg is látszott az eredményen. Van még min dolgozni, és ezt meg is tesszük.

Gáspár Dávid: – Még kell egy kis idő, hogy kialakuljanak azok a játékkapcsolatok, amelyektől harmonikusabbá válik a játékunk. Sokkal agresszívebbek lehettünk volna a mérkőzés elejétől kezdve, jó lett volna a harmadik negyedhez hasonlót látni már az elején. Bár még mindig nem teljes a keretünk Papp Dia sérülése miatt, de „első mérkőzésnek” ez nem volt rossz.