Print this page
vasárnap, 17 április 2022 10:32

Egy hajszálon múlt, de újra botlottunk

Jól kezdtünk, sokáig kezünkben is volt a mérkőzés, aztán leblokkoltunk és fordítottak a hazaiak. Ennek ellenére még az utolsó másodpercekben nálunk volt a labda és megvolt a lehetőségünk az egyenlítésre, esetleg a győzelem megszerzésére is, de ezzel a lehetőséggel nem tudtunk élni.

PINKK-PÉCSI 424–VBW CEKK CEGLÉD 73–71 (21–28, 15–15, 20–17, 17–11)

Kozármisleny, 50 néző. V: Farkas G., Földesi, Horváth A.

PINKK: MUJOVICS 20/3, Horváth Boglárka 5, Révész L. 2, JÁHNI 20/9, DAVIS STEWART 10/6. Csere: SZÜCS L. 8/6, Zsilinszki 6/3, Tenyér 2. Edző: Kovács Dénes

CEGLÉD: Szabó D. 5/3, HOLESINSKÁ 13, Szabó P. 4, Szabó F. 9/3, BAUGH 29. Csere: Szerelem-Kobolák 4, Katona Sz. 7/3, Laufer, Rakita, Szirony. Edző: Sandro Orlando

Az eredmény alakulása. 3. perc: 0–10. 6. p.: 10–16. 13. p.: 23–31. 17. p.: 26–35. 23. p.: 47–45. 26. p.: 52–51. 33. p.: 60–63. 37. p.: 69–65

Kovács Dénes: – Rosszul kezdtük a mérkőzést, de utána kitettük a szívünket a pályára. Nem volt könnyű a Cegléd ellen, mert többször is védekezést váltott, ám szerencsére jól reagáltunk erre.

Sandro Orlando: – Megérdemelt a hazaiak győzelme, mert nem csapatként működtünk. Nem alkalmazkodtunk a rendszerhez, egyénileg próbáltuk megoldani a dolgokat. Az utolsó két percben ráadásul három eladott labdánk is volt, amit ha elkerülünk, talán fordíthattunk volna.