Print this page
hétfő, 11 április 2022 10:21

Érthetetlen utolsó negyed

Ha csak 30 percig tartana egy mérkőzés, nagyon boldogok lennénk, hiszen az utolsó negyed előtt vezettünk és szurkolóink is azt várták, a rájátszás során megszerezzük első idegenbeli győzelmünket. Ekkor azonban jött az utolsó negyed, amikor nincs rá jobb kifejezés, összeomlott a védekezésünk...

BKG-PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS–VBW CEKK CEGLÉD 73–68 (14–17, 20–10, 10–22, 29–19)

Szigetszentmiklós, 150 néző. V: Györfy R., Szilágyi, Kapusi

SZIGETSZENTMIKLÓS: Zsivaljevics 7/6, ANGYAL B. 16/6, Vári 5/3, C. Davis 3, CAMPISANO 21/3. Csere: Suppán 2, ALDAZABAL 10, BENKE S. 7/3, Raus 2. Edző: Gedei Tibor

CEGLÉD: Szabó D., Szabó Fanni 14/6, HOLESINSKÁ 21, SZABÓ P. 7, SZERELEM-KOBOLÁK 12/6. Csere: Katona Sz. 4, Laufer 4/3, Baugh 6, Szirony. Edző: Sandro Orlando

Az eredmény alakulása. 4. perc: 8–2. 8. p.: 12–15. 13. p.: 17–19. 17. p.: 23–25. 23. p.: 37–37. 27. p.: 42–46. 32. p.: 47–53. 38. p.: 65–62

Gedei Tibor: – Régen nyertünk és rengeteg szoros meccset vesztettünk el, el kellett hinnünk, hogy tudunk győzni. Általában amikor jön az első hullámvölgy, akkor vagy abból mászunk ki nehezen, vagy a végjátékban nem vagyunk elég rutinosak. Most jó kosárlabdát játszottunk a hajrában, sikerült kontrollálni a mérkőzést. Sportszerű, harcos találkozót nyertünk meg, küzdünk, dolgozunk tovább!

Sandro Orlando: – Visszatérő problémánk, hogy az utolsó öt percben leállunk a védekezéssel, noha végig figyelni kellene. Ha nem sikerül, akkor ez történik. Minden játékos a másikra várt, nem volt olyan, aki megadta volna az első lökést. Még van hátra két mérkőzés, ezeken megpróbálunk végig koncentráltan kosárlabdázni.