Print this page
vasárnap, 27 február 2022 16:05

Már megint az utolsó negyed...

Nem kezdtük jól a mérkőzést, sok tiszta helyzetünk maradt ki, de még így is szorosan tudtunk tapadni az ellenfélre, majd a harmadik negyedben megfordítottuk az állást. Úgy nézett ki, hogy végre megtaláltuk a fogást a Csatán, de ekkor jött az utolsó 10 perces etap, ahol sorban maradtak ki a dobások, az ellenfél pedig minden hibánkat megbüntette és eldöntötte a mérkőzést.

VBW CEKK CEGLÉD–LUDOVIKA-FCSM CSATA 79–88 (22–24, 19–22, 25–17, 13–25)

Albertirsa, 70 néző. V: Praksch, Goda, Nyilas.

CEGLÉD: Szabó D. 3/3, HOLESINSKA 25/9, Szirony, SZABÓ P. 10, BAUGH 18. Csere: Rakita 3/3, Katona 2, Kobolák 2, Szabó Fanni 14/6, Laufer 2. Edző: Sandro Orlando

SOPRON: Dean 14/6, HORVÁTH B. 8/3, LELIK 18/6, Hegedűs 12, GYÖNGYÖSI 16/6. Csere: BÖRÖNDY 13/6. Zele 7/3, Angyal, Strausz. Edző: Tursics Krisztián

Az eredmény alakulása. 3. p.: 9–10. 13. p.: 26–31. 17. p.: 35–43. 23. p.: 49–50. 28. p.: 63–58. 33. p.: 66–71. 38. p.: 71–84

Sandro Orlando: – Huszonöt pontot kaptunk az utolsó negyedben, amikor is nagyon buta hibákat vétettünk, amik megbosszulták magukat. A vereség ellenére már láttam egy kis előrelépést a játékunkban. Először látszott a csapaton, hogy van egy centerünk, bár most is csak a harmadik negyedben, de remélem, a csapat emlékezni fog erre és a jövőben többször és hosszabb ideig tudunk majd így játszani.

Tursics Krisztián: – Nagyon puhán játszottunk a mérkőzés elején és igazából azért tudott szoros maradni a mérkőzés, mert az ellenfél könnyű ziccereket hibázott. Persze utána kapcsoltunk és visszakapaszkodtunk a hátrányból, de nagyon nem vagyok elégedett ezzel a teljesítménnyel. A rájátszás szempontjából ez egy nagyon fontos győzelem volt a számunkra.