vasárnap, 09 január 2022 08:57

Végre sikerült

Az első két negyed ezúttal sem alakult túl jól, de a második félidő parádésra sikerült, ellentmondást nem tűrő játékkal fordítottak a lányok és szerezték meg a győzelmet.

VBW CEKK CEGLÉD–BKG-PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS 78–64 (19–28, 11–14, 25–7, 23–15)

Albertirsa, 100 néző. V: Sörlei, Varga-Záray, Földesi. CEGLÉD: SZABÓ D. 12/12, SZABÓ FANNI 7, Szirony 5/3, Szabó P. 6, Kobolák 10/6. Csere: KATONA SZ. 8/6, Holesinská 13/3, Rakita, Szabó Flóra 10/3, Laufer 7. Edző: Sandro Orlando

BKG: Angyal B. 10/6, ALDAZABAL 10, Zsivaljevics 9, RAUS 12/12, CAMPISANO 16/12. Csere: Vári 5/3, Kovács V., Suppán 2. Edző: Gedei Tibor

Az eredmény alakulása. 3. perc: 4–10. 7. p.: 14–20. 10. p.: 19–28. 14. p.: 26–35. 18. p.: 28–35. 20. p.: 30–42. 23. p.: 37–42. 26. p.: 44–46. 30. p.: 55–49. 34. p.: 60–59. 38. p.: 74–60

Sandro Orlando: – Boldogok vagyunk, mert keményen dolgoztunk, és végre lett eredménye. Ha a munka nem párosul sikerekkel, az mindig el tudja rontani a morált. A lányok minden edzésen jó mentalitással dolgoznak, és most már végre volt húsz nagyon jó percünk. Ha ugyanezzel az intenzitással játszunk a folytatásban is, akkor még többször lehetünk elégedettek.

Gedei Tibor: – A védekezésünk már az első félidőben sem volt jó, de a probléma akkor tetőzött, amikor úgy mentünk ki a harmadik negyedre, hogy ez a meccs már zsebben van. Nem tettük bele a találkozóba azokat az energiákat, amiket a Cegléd. Nagyon gyenge teljesítményt nyújtottunk, és nagyon kell küzdenünk ahhoz, hogy elérhessük a céljainkat.