Print this page
csütörtök, 06 január 2022 08:48

A második félidőre már lehet alapozni

Az első félidő nagyon rosszul sikerült, csakúgy mint a szezon eleji hazai meccsünkön, most azonban a szünetben nem estünk össze. A második félidőre összeszedte magát a csapat, az ott mutatott játékra már lehet építeni a jövőben.

DVTK–VBW CEKK Cegléd 85–62 (26–16, 29–12, 11–18, 19–16)

Miskolc, 500 néző. V: Györfy, Szilágyi, Oláh M.

DVTK: KÁNYÁSI 18/9, Aho N. 3/3, Tóth F. 5/3, HAYES 29, Green 5. Csere: BERNÁTH 15/9, M. Jovanovics 2, Végh-Dudás, Bacsó 8/6, Oláh F., Márkusz. Edző: Völgyi Péter

CEGLÉD: Szabó D. 9/9, Szabó P. 9/3, Szirony 2, Kobolák 2, Katona Sz. 6. Csere: Szabó Fanni 11, Szabó Flóra 2, HOLESINSKÁ 13/6, Laufer 2, Rakita 6/6. Edző: Sandro Orlando

Az eredmény alakulása. 4. perc: 20–5. 7. p.: 20–12. 17. p.: 51–18. 23. p.: 60–32. 28. p.: 64–46. 34. p.: 70–49. 37. p.: 80–59

Völgyi Péter: – A nagyszünetig agresszíven védekeztünk, könnyű kosarakat szereztünk, és több triplát is dobtunk. Aztán elhittük, hogy a meccs is könnyű, és ennek meg lett a következménye. Tanulság, hogy az egész mérkőzésen úgy kell játszani, ahogy az elején tettük, és amellyel rangadókat nyertünk.

Sandro Orlando: – A PINKK ellen elvesztett meccs érződött a játékunkon az elején, ekkor messze voltunk önmagunktól. A találkozó második felében már a nagyszünetben megbeszéltek szerint, jobban koncentráltunk, és versenyképesebbé váltunk.