Az utolsó negyed előtt még mi vezettünk 10 ponttal

VBW CEKK CEGLÉD–UNI GYŐR MÉLY-ÚT 70–79 (23–16, 19–22, 21–15, 7–26)

Albertirsa, 50 néző. V: Nagy V., Söjtöry, Sörlei.

CEGLÉD: SZABÓ D. 12/3, Szabó Fanni 4, SZIRONY 13/9, Szabó Flóra 4, Kobolák 7/3. Csere: Szabó P. 5, Katona 5/3, Baugh 1, HOLESINSKÁ 19/6, Rakita. Edző: Hegedűs Péter

GYŐR: Colley 9, DUBEI 12/6, Dombai 11/6, TÖRÖK Á. 14/3, MOMPREMIER 24. Csere: Varga Zs. 2, Ruff-Nagy, Weninger 5/3, Oroszová 2, Milkovics. Edző: Iványi Dalma

Az eredmény alakulása. 3. perc: 9–2. 5. p.: 9–9. 9. p.: 19–11. 11. p.: 26–16. 16. p.: 29–32. 20. p.: 42–38. 24. p.: 47–44. 27. p.: 54–49. 30. p.: 63–53. 34. p: 66–63. 38. p.: 68–70

Hegedűs Péter: – Nehéz megszólalni, fájó így kikapni, hogy szinte már a kezünkben volt a meccs. Elhittük, hogy meglehet a győzelem, aztán mégis vesztesen jöttünk le a pályáról. Talán egy kicsit megijedtünk a nagy lehetőségtől. Nem tudok rosszat mondani a lányokra, nagyon küzdöttünk, de a győriek domináns centerével mi sem tudtunk mit kezdeni.

Iványi Dalma: – Nehéz, ugyanakkor látványos mérkőzés volt. Mindkét csapat nagy ritmusban játszott, a Cegléd az első három negyedben jól használta ki a hibáinkat. A meccs előtt megbeszéltük a lányokkal, hogy minden azon múlik, mennyire leszünk agresszívek, hogyan tudjuk irányítani a játékot. A csapat végül a nehezebb utat választotta, nagy mélységből jött vissza, amiért dicséret illeti a lányokat, ám vannak hibák a játékunkban, amiket ki kell javítanunk.