Print this page
vasárnap, 21 november 2021 16:25

Már megint a harmadik negyed...

Már megint az a harmadik negyed, mondta a meccs végén valamennyi CEKK szurkoló, hiszen az első félidőben még jól védekeztünk és szorosan alakult a mérkőzés. Aztán sokadszorra jött a szünet utáni megtorpanás. Szétesett a védekezésünk, akadozott a támadójáték és kinyílt az olló a két csapat között...

VBW CEKK CEGLÉD–ATOMERŐMŰ KSC SZEKSZÁRD 66–94 (19–21, 15–18, 16–27, 16–28)

Albertirsa, 150 néző. V: Kapitány, Praksch, Fodor A.

CEGLÉD: Katona, Szabó Fanni 5/3, Szirony, Manis 9, Baugh 8. Csere: Szabó P., Szabó D. 6/3, HOLESINSKÁ 19/9, Kobolák 6, Szabó Flóra 6, Viszmeg 3/3, Laufer 4. Edző: Hegedűs Péter

SZEKSZÁRD: Studer 6/6, Miklós 1, Gereben 9/3, GOREE 11, MILICS 24. Csere: Evans 9/3, Mányoky 9/3, Friskovec 4, Bálint 2, KRNJICS 15, Horváth D. 2, Holcz 2. Edző: Djokics Zseljko

Az eredmény alakulása. 3. perc: 2–2. 7. p.: 10–12. 9. p.: 14-19. 13. p.: 25–23. 16. p.: 25–29. 20. p.: 34–39. 23. p: 34–47. 27. p.: 40–60. 32. p.: 52–68. 37. p: 55-86

Edzői nyilatkozatok:

Hegedűs Péter: – Két teljesen ellentétes félidőt játszottunk. A bajnokságban most először vagyok teljesen elégedetlen a csapat teljesítményével. Húsz perc jó kosárlabdával egy csapat sem nyer mérkőzést, úgyhogy rá kell jönnünk, mi okozta ezt a mentális leolvadást a második félidőben.

Djokics Zseljko: – A Cegléd kellemetlen ellenfél volt az első félidőben, sokszor váltottak védekezést és felkészültek a játékunkból. Örülök, hogy a játékosaim jól reagáltak erre a második félidőben és ott már jó volt a védekezésünk, sok pontot tudtunk szerezni gyors indításokból.