Győzelemmel zártuk az alapszakaszt

VBW CEKK CEGLÉD - MTK-Budapest 88–61 (27–14, 23–4, 21–22, 17–21)

Határozottan és jól kezdte a mérkőzést a csapat, akik az első két negyed során el is döntötték a mérkőzést, hiszen 50-18-cal mehettek szünetre a csapatok.
Cziczás László az utolsó két negyedben is igyekezett mindenkinek lehetőséget adni, hogy a rájátszás előtt mindenki játékban legyen és pihenni is tudjon kicsit. A győzelem már nem forgott veszélyben a végéig, egyedül Medgyessy Dóra és Révész Boróka sérülése okozhat majd fejtörést a mesternek, bár bízunk benne, hogy nem komolyak a sérülések, hiszen kedden már egy győri rájátszás mérkőzés vár a csapatra.

Cegléd, 350 néző. V: Fodor A., Rácz Zs., Varga-Záray

CEGLÉD: Medgyessy, POPOVICS 14, RÉVÉSZ B. 11/3, COOPER 15/3, Mokango 8. Csere: Kányási 12/6, Makszimovics 8, Serbán 7, Kobolák 8, Filipowicz V. 5/3. Edző: Cziczás László
MTK: Horváth B. 10/9, Zólyomi, SZABÓ FLÓRA 13, Adamecz 10/6, CVITKOVICS 11. Csere: Székely-Horváth 9, Koch 3/3, Szeitl, Szabó B. 1, Wéber 4. Edző: Nagy Dorottya
Az eredmény alakulása. 4. perc: 11–2. 6. p.: 15–7. 14. p.: 39–14. 20. p.: 50–18. 25. p.: 56–27. 36. p.: 79–53
Kipontozódott: Cvitkovics (38. p.)

Edzői nyilatkozatok:
Cziczás László: – Nagyon koncentrált első félidőt játszottunk. Reméljük, Medgyessy Dóra sérülése nem olyan súlyos, mint amilyennek látszik.
Nagy Dorottya: – Az első két negyedünk értékelhetetlen volt, majd a második félidei új szisztémánknak és jobb felfogásunknak köszönhetően jött a jó támadójáték és mindkét negyedet megnyertük. További sok sikert kívánok a Ceglédnek!