Vereség a második bajnokin

VBW CEKK CEGLÉD–ALUINVENT-DVTK MISKOLC 81–85 (27–20, 21–23, 23–22, 10–20)

A női kosárlabda NB I. harmadik fordulójában szombaton este a DVTK csapatát fogadtuk. Csapatunk jól kezdett, de a vendégek végig kapaszkodtak, nem tudtunk nagyobb előnyt kialakítani. A negyedik negyben aztán kiegyenlítettek és megfordították a mérkpzést, amire sajnos ezúttal nem volt válaszunk.

Cegléd, 550 néző. Vezette: Tőzsér D., Boros T., Gál J.
CEGLÉD: MEDGYESSY 13, Lelik, Zsovár 13/9, Nagy-Bujdosó 8/3, Mokango 13. Csere: Kányási, Katona 2, POPOVIC 19/6, MAKSIMOVIC 13/3. Vezetőedző: Cziczás László
MISKOLC: Szabó F. 11/6, Bach 2, Pecková 7/6, Burkholder 8, MELNIKA 15. Csere: Aldazabal, ENGELMAN 16/9, Nagy D. 12/6, ZELE 14/6, Kiss A. Vezetőedző: Stefan Svitek
Az eredmény alakulása. 3. perc: 5–4. 5. p.: 7–8. 9. p.: 20–14. 13. p.: 29–26. 18. p.: 45–39. 26. p.: 60–58. 32. p.: 71–70. 36. p.: 76–76. 39. p.: 79–80

Edzői nyilatkozatok
Cziczás László: – A második félidőben jobban játszott a Diósgyőr, ezért győzött. Megyünk tovább, ez csak egy mérkőzés volt.
Stefan Svitek: – Nehéz volt itt nyerni. Az első félidőben nem hagytuk négy-öt pontnál többel meglépni a Ceglédet, majd a másodikban meg is tudtuk fordítani az eredményt.

A lenti videón Medgyessy Dóra és Cziczás Lűszló mérkőzés utáni értékelése látható és hallható