VBW CEKK CEGLÉD–PINKK-PÉCSI 424 54–57 (5–14, 21–8, 18–19, 10–16)

Monor, zárt kapuk mögött. V: Pozsonyi, Sörlei, Varga-Záray

CEGLÉD: Ruják N. 4, GORJANÁCZ 16/6, Szirony 6/6, SOTIRIOU 24/3, Kobolák. Csere: McBryde 2, Révész L. 2, Viszmeg, Filipowicz. Edző: Kostas Keramidas

PINKK: Szücs L. 10/3, ZUBAC 24/9, TENYÉR 9, Zsilinszki 2, Demeter N. 5. Csere: Horváth Zs., Pucz, Kovács K. 7/3. Edző: Vanja Miljkovic

Az eredmény alakulása. 3. perc: 2–0. 6. p.: 5–4. 9. p.: 5–14. 13. p.: 11–22. 17. p.: 22–22. 20. p.: 26–22. 24. p.: 33–33. 29. p.: 42–39. 32. p.: 47–43. 34. p.: 47–48. 38. p.: 52–52

Kostas Keramidas: – Mivel már eldőltek a helyezések, tét nélküli barátságos mérkőzéseket játszunk. Nagyon nehéz motiválni a játékosokat, ez látszott is az első negyeden. Persze utána mindent megpróbáltam, hogy felrázzam a csapatot, de a végén megint sokat hibáztunk, és egy utolsó perces triplával nyert az ellenfelünk.

Vanja Miljkovic: – Nem mondanám, hogy jobbak voltunk, talán egy kicsivel jobban akartuk ezt a győzelmet. Így, az idény végén több lehetőséget kapnak azok is, akiknek eddig kevesebb jutott, ami fontos lehet nekik abból a szempontból is, hogy kik maradnak itt majd a következő évadra.