TFSE-MTK–VBW CEKK CEGLÉD 71–57 (12–15, 25–14, 21–17, 13–11)

Városmajor, zárt kapuk mögött. V:      Nagy V., Nyilas, Lengyel

TFSE:   CH. JENKINS      23/9,      BERNÁTH      13/3,      Király A.      3/3, Katona Sz. 6,    A. JENKINS      23/3 . Csere: Boros B., Markovics, Németh A. 3,  Herman. Edző: Magyar Bianka

CEGLÉD:   ORTIZ 9, Szirony, Sotiriou 12, Bozóki 4/3,   McBride 8/6 . Csere:    Révész L., Gorjanácz 5/3, MOORE 16,   Kobolák, Ruják N.  3. Edző:  Konstas Keramidas

Az eredmény alakulása. 4. perc: 3–2.      8. p.:      12–8.      13. p.:      18–18.      17. p.:      27–24.      23. p.:      44–38.      27. p.:      52–40.      34. p.:      62–50.      38. p.:      71–53

MESTERMÉRLEG

Magyar Bianka: – Bravúros győzelmet arattunk. Különösen jó volt azt látni, hogy az egyik kulcsemberünk nélkül is csapatként tudtunk játszani. A játék nem volt túl szép, de helyén volt a szívünk. Rutinos Ceglédet győztünk le, négy kiváló légióssal, melynek az edzői stábja is nagy rutinnal rendelkezik.

Konstas Keramidas: – Tíz támadóhibát ítéltek ellenünk. Nagyon sok volt a pontatlan átadásunk, nem tudtuk felvenni a hárompontos dobásokban sem a versenyt a hazaiakkal. A két amerikai játékosukról tudtuk, hogy kiemelkedő, sajnos nem tudtuk őket levédekezni. Csak az utolsó negyedben láttam pozitív jeleket. Elég fáradtak vagyunk az elmúlt időszakban lejátszott sok mérkőzés miatt.