Ludovika Csata–VBW CEKK Cegléd 70–65 (22–12, 11–20, 22–15, 15–18)

Ludovika Aréna, 50 néző. V: Varga-Záray, Szilágyi, Németh P.

CSATA: Horváth Bernadett 5/3, Czank 2, SZABÓ F. 8, Gyöngyösi 8/6, BARNAI 14. Csere: FUEHRING 13, Toman D. 5, Jáhni 8, Boros B. 7/3, Gábor L. Edző: Tursics Krisztián

CEGLÉD: K. Williams 11/9, Horváth Boglárka, Laufer 8, Szerelem-Kobolák 3/3, COOPER 15/3. Csere: Szabó P. 2, Viszmeg, Szirony D. 5/3, RAKITA 21/12. Edző: Lo Elhadji Malick

Az eredmény alakulása. 5. perc: 8–3. 9. p.: 21–9. 13. p.: 26–17. 18. p.: 33–26. 24. p.: 39–37. 28. p.: 49–47. 32. p.: 57–52. 37. p.: 68–60.

Kipontozódott: Horváth Boglárka (26. p.)

Tursics Krisztián: – Összességében gyengén kosárlabdáztunk, egy pozitívuma volt a mai meccsnek, hogy győztünk. Reggelig sorolhatnám, hogy milyen hibákat követtünk el. Az első félidőben sem támadásban, sem védekezésben nem közelítettük meg azt a szintet, amit elvárnék. Pontatlanok voltak a támadásaink, védekezésben a kettő-kettő elleni játékkal nem tudtunk mit kezdeni, valamint kaptunk tíz triplát is. Bízom benne, a következő két nap elég lesz arra, hogy javítsuk a hibákat, mert ez a teljesítmény kevés lesz a BKG ellen.

Lo Elhadji Malick: – Jó mérkőzést sikerült játszani, a végére azonban elfáradtunk, elfogytunk. Az első negyedet rosszul kezdtük, a másodikra azonban tudunk építeni a jövőben. Számunkra a szombati, PINKK elleni összecsapás lesz az éles meccs, a második negyedben látottakat fel is fogjuk tudni használni, tudunk rá építeni. A mai egy jó teljesítmény volt a vereség ellenére.