BW CEKK Cegléd–PINKK Pécsi 424 92–80 (18–20, 21–16, 31–27, 22–17)

Albertirsa, 60 néző. Vezette: Nyilas, Németh P., Sallai

CEGLÉD: Szabó D. 2, HOLESINSKÁ 27/12, SZABÓ FANNI 16/3, Szabó P. 10, BAUGH 18. Csere: Katona Sz. 7/3, Kobolák 3/3, Rakita, Laufer 9, Szirony. Edző: Sandro Orlando

PINKK: MUJOVICS 22/9, HORVÁTH BOGLÁRKA 22/12, Szücs Luca 3/3, Jáhni 8/3, DAVIS STEWART 14. Csere: Zsilinszki 3/3, Tenyér 2, Kovács K., Révész L. 6. Edző: Kovács Dénes

Az eredmény alakulása. 3. perc: 4–5. 7. p.: 11–13. 10. p.: 18–20. 14. p.: 29–27. 18. p.: 35–32. 20. p.: 39–36. 25. p.: 57–47. 28. p.: 66–56. 30. p.: 70–63. 34. p.: 78–69. 38. p.: 86–74

Kipontozódott: Horváth Boglárka (40. p.)

Sandro Orlando: – A nézők szempontjából látványos mérkőzés volt, sok ponttal, különösen a harmadik negyedben. Rosszul kezdtünk, főleg védekezésben, nagyon lassúak voltunk, de utána sikerült rendezni a sorokat, és örülünk, mert egymás után a második mérkőzésünket nyertük meg.

Kovács Dénes: – A Cegléd kilencvenkét pontja mindenképpen szép teljesítmény, viszont a védekezésünk tekintetében ez problémás. Nyolcvan dobott ponttal idegenben nyerni kellene, de a védekezésünk teljes csődöt mondott. Nem engedhetjük meg magunknak, és nem foghatjuk semmire, hogy ennyi pontot kapunk egy meccsen. Van még négy találkozónk, meg kell mutatnunk, hogy ilyen támadójáték mellett, olyan védekezéssel, mint a múlt héten, mindenkit meg tudunk verni a bajnokság playoutjában.