Print this page
hétfő, 25 október 2021 13:45

Megvan az újabb győzelem

Szorosan alakult a mérkőzés a félidőben is 30-30 állt az eredményjelzőn, majd a harmadik negyedben sikerült kicsit meglépni, már 9 pont is volt az előnyünk, de egy rövidzárlat után 2 pontra visszaengedtük a Vasast. A végjátékban is elkövettünk szinte mindent, amivel megnehezíthettük a saját dolgunkat, de minden jó, ha a vége jó: nyertünk. Megvan az újabb fontos győzelem és csak ez számít.

VBW CEKK Cegléd–Vasas Akadémia 57–53 (18–16, 12–14, 11–8, 16–15)

Albertirsa, 100 néző. V: Praksch, Sörlei, Rózsavölgyi.

CEGLÉD: Katona Sz. 2, Szabó Fanni 3/3, Szirony 4/3, MANIS 20/6, Szerelem-Kobolák 4. Csere: Rakita, HOLESINSKÁ 10/6, Szabó D. 5/3, Szabó Flóra 3, BAUGH 6. Edző: Hegedűs Péter

VASAS: PAPP K. 12/3, TÓTH O. 14, Budácsik 8, Bach 1, MADÁR E. 12/6. Csere: Heljic, Szmailbegovics 4, Dúl T., Pusztai, Szerencsés, Salamon 2. Edző: Milos Pavlovics

Az eredmény alakulása. 3. perc: 2–6. 6. p.: 7–14. 9. p.: 13–16. 13. p.: 20–22. 18. p.: 22–22. 20. p.: 30–30. 24. p.: 38–34. 27. p.: 41–38. 32. p.: 47–39. 35. p.: 47–45. 38. p.: 53–58.

Kipontozódott: Madár E. (39. p.)

Edzői nyilatkozatok

Hegedűs Péter: – Ebben a fordulóban a győztes edzők közül talán én vagyok a legszomorúbb. A negyedik negyedben sajnos szinte minden hibát elkövettünk, hogy elveszítsük a mérkőzést. Eladtuk a labdákat, sportszerűtlen hibát ütöttünk be, nem tudtuk elvégezni a bedobást... Persze hibák mindig vannak és lesznek is, a lányok szépen dolgoznak, megyünk tovább.

Milos Pavlovics: – Nagy energiákat vittünk ki a pályára, de ha meg akarjuk nyerni az ilyen mérkőzéseket, meg kell értenünk, hogy ehhez mindnyájunknak készen kell állni. Sajnos most sem mondhatom el minden játékosról, hogy készen állt erre a meccsre. Főleg támadásban voltak gondok, nagyon sok sima lehetőséget hagytunk ki. A védekezésünkről és a harcosságról nem tudnék rosszat mondani. Fiatal csapatunk sajnos többször rosszul reagált a történésekre, és amikor igazán kellett volna, akkor nem tudtunk eredményesek lenni.