Print this page
csütörtök, 07 október 2021 08:55

Ez a meccs már nyugodtabb volt

Jól kezdtük a mérkőzést, ezúttal már a bajnoki nyitányhoz képest kevésbé akadozott a támadójátékunk, aminek meg is lett az eredménye, az első negyedet követően már 10 ponttal vezettünk.

A folytatásban is tovább lépkedtünk előre, bár a második negyed középső szakaszában Szirony Dorina sérülése kicsit megfogta a csapatot. Szerencsére azonban visszataláltunk a ritmusunkhoz és tovább tudtuk növelni az előnyünket.

A mérkőzés második felében is folytatódott ez a tendencia, és ahogy haladtunk előre az időben, a PINKK is fontos játékosokat veszített sérülések miatt, így végül magabiztosan, az első perceket leszámítva végig vezetve nyertük meg a mérkőzést.

Folytatás szombaton a DVTK ellen. A mérkőzésen megsérült játékosoknak pedig ezúton is jobbulást és mielőbbi felépülést kívánunk!

PINKK-PÉCSI 424–VBW CEKK CEGLÉD 64–89 (15–25, 18–21, 14–19, 17–24)

Kozármisleny, 50 néző. V: Minár, Nyilas, Oláh.

PINKK: Tenyér 7, MUJOVICS 16, Révész L., JÁHNI 12, DAVIS STEWART 11. Csere: Szücs L. 7/3, Vincze 9/3, Zsilinszki 2, Horváth B., Földing. Edző: Vanja Miljkovic

CEGLÉD: Katona 5/3, SZABÓ FANNI 17/9, Szirony 4, KOBOLÁK 7/3, Manis 6. Csere: Szabó D. 6/6, Rakita 4, HOLESÍNSKÁ 23/14, Viszmeg, BAUGH 9, Szabó Flóra 8, Szabó P. Edző: Hegedűs Péter

Az eredmény alakulása. 2. perc. 2–2. 7. p.: 12–18. 16. p.: 21–39. 19. p.: 32–44. 22. p.: 37–51. 27. p.: 45–56. 33. p.: 54–72. 38. p.: 61–85.

Kipontozódott: Tenyér (33. p.)

Edzői nyilatkozatok

Vanja Miljkovic: – Sokkal jobban játszottunk, mint korábban, nagyobb energiákat tudtunk megmozgatni az eddigieknél. Remélem, az újabb sérüléseink nem lesznek súlyosak, mert ha igen, akkor nehéz helyzetbe kerülhetünk.

Hegedűs Péter: – Úgy gondolom, végig uralni tudtuk a mérkőzés menetét, ennek ellenére sok ki nem kényszerített hibát követtünk el. Csak két nap pihenő vár ránk, máris következik a soros mérkőzésünk. A Diósgyőr dolgát is szeretnénk megnehezíteni.

Read 203 times Last modified on péntek, 08 október 2021 09:14